انتخابات آنلاین
تبلیغات کاندیدا
حساب ويژه
انتخابات بدون اینترنت
حساب کاربری
داشبورد انتخابات من امور مالی تنظیمات خروج از حساب

انتخابات سازمانی
انتخابات دانشگاه
انتخابات مدارس
انتخابات دولتی

قیمت‌گذاری
شیوه قیمت‌گذاری ماشین‌حساب قیمت
راهنما و آموزش
همراه با مایکن
درباره مایکن تماس با مایکن شرایط و قوانین حریم خصوصی فرصت های شغلی
وبلاگ مایکن
زبان
English Español فارسی 中文 العربیة

درباره مایکن

مایکن اولین و پرقدرت‌ترین سیستم برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی می‌باشد که برگزاری انتخابات سریع، کم هزینه و بدون دغدغه را ممکن ساخته است.

مایکن، شرکت انتخابات های الکترونیک

مایکن اولین و قوی‌ترین سیستم انتخابات است که به برگزاری انتخابات های الکترونیکی بصورت ایمن، راحت و سریع می‌پردازد. همه ساله، مایکن میزبان برگزاری هزاران انتخابات مختلف از نقاط گوناگون می‌باشد. مایکن ابتدا در سال ۱۳۹۴ به منظور راحت ساختن انتخابات شورای دانش آموزی مدارس شکل گرفت و در همان سال توسط چندین مدرسه و موسسه مورد استفاده قرار گرفت. طولی نکشید که مایکن یک قدم فراتر گذاشت و تصمیم به برگزاری انتخابات های دیگر گرفت. سال ها مطالعه فرایند رای‌دهی آنلاین، مایکن را جامع‌ترین و آسان‌ترین بستر از نظر کاربران و کارشناسان برای رای‌دهی ساخته است و فرایند رای‌دهی و برگزاری انتخابات را فرایندی لذت‌بخش و دقیق‌تر ساخته است.

فرهنگ کاری و ارزش های سازمانی مایکن

امنیت و حریم‌خصوصی

تلاش ما در مایکن این است که با محصولات‌مان کمک کنیم تا امنیت اطلاعات کاربران هیچ‌وقت به خطر نیافتد و به حریم خصوصی ایشان هیچ‌وقت بی احترامی نشود.

ساده سازی

محصولات مایکن به افراد، کسب و کارها، دولت ها و سازمان های مختلف کمک می‌کند تا فرایند های دشوار را برای کاربران و جامعه ساده و کم هزینه‌تر کنند.

قابل اعتماد

تلاش تیم مایکن همواره جلب اعتماد مشتریان بوده است حتی اگر هزینه این کار از هزینه دریافت شده از مشتری بیشتر بوده باشد.

بالاترین کیفیت، پایین‌ترین قیمت

همواره تلاش شده است با تهیه و ساخت بهترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات، امکانات و تکنولوژهای روز دنیا بهترین خدمات را به کاربران ارائه کنیم و هزینه ها را برای کاربران کاهش دهیم.

پشتیبانی، ساعت کاری ندارد

تیم پشتیبانی مایکن، بصورت شبانه‌روزی پاسخگو سوالات و درخواست های کاربران می‌باشد. تماس تلفنی، پیامک و چت آنلاین برخی از روش های ارتباطی می‌باشد.