انتخابات
تبلیغات
حساب ويژه
حساب کاربری
داشبورد انتخابات من امور مالی تنظیمات خروج از حساب

انتخابات سازمانی
انتخابات دانشگاه
انتخابات مدارس
انتخابات دولتی

راهنما و آموزش
همراه با مایکن
درباره مایکن تماس با مایکن شرایط و قوانین حریم خصوصی فرصت های شغلی
وبلاگ مایکن
زبان
English Español فارسی 中文 العربیة

انتخابات سازمانی

آیا شما یک شرکت هستید که می‌خواهید انتخابات خود را بصورت آنلاین و با پشتیبانی پریمیوم برگزار کنید؟

شروع ساخت انتخابات
man sitting on a desk

مخصوص انتخابات بزرگ

انتخابات آنلاینتان را بر بستر مایکن برگزار کنید و نگران ترافیک سنگین، محاسبات زیاد، احتمال حملات و... نباشید. هزینه هایتان را با پلان ویژه مایکن کاهش دهید.

helping

کمک لازم دارید؟

شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و امکانات و شرایط مختلف را بحث کنید. با یک مشاور انتخابات مایکن صحبت کنید تا بیشتر درباره انتخابات الکترونیک و پلان ویژه مایکن بدانید.

helping
1. تحت هیچ‌گونه شرایطی، مایکن دیتابیس، سورس کد، برنامه های سمت سرور کامپایل شده و دیگر اطلاعاتی که تنها مربوط به مایکن می‌باشد را به شما ارائه نخواهد داد.
2. شما نمی‌توانید پلتفورم مایکن و یا انتخابات خودتان و یا کلونی از مایکن را بر روی سرور ها و یا شبکه ابری خود قرار دهید و در آنجا انتخابات خود را برگزاری کنید، در عین حال شما می‌توانید از مایکن بخواهید که انتخابات شما بر روی یک دامنه جدا از مایکن برگزار کند، وظیفه خرید و انجام عملیات های فنی بر روی این دامنه بر عهده مایکن می‌باشد و شما به اطلاعات دی ان اس و یا هوایز این دامنه دسترسی نخواهید داشت.
3. شما می‌توانید انتخابات را بر روی یکی از ساب‌دامنه های وبسایت شرکت خود برگزار کنید، اما باید رکورد های DNS ساب‌دامنه خود را بر روی رکورد هایی که مایکن به شما می‌دهد تنظیم کنید.
4. در صورتی که انتخابات شما تعداد شرکت کننده زیادی داشته باشد، مایکن شاید از شما بخواهد که قراردادی را امضا کنید.
5. مایکن در برابر قانونی و یا غیر‌قانونی بودن انتخابات شما مسئولیتی را قبول نمی‌کند و کاربران و یا مردم عادی می‌توانند انتخابات های مشکوک و یا غیرقانونی را به مایکن گزارش دهند و این انتخابات ها ممکن است مورد بررسی قرار گیرد.
6. در صورتی که شما خود را یک شرکت معرفی کنید، مایکن ممکن است از شما درخواست مدارکی کند که این ادعای شما را ثابت کند.
7. درصورتی که سوالی و یا ابهامی درباره انتخابات های مایکن داشتید می‌توانید بخش سوالات پرتکرار مایکن را مطالعه فرمایید و یا با مایکن تماس بگیرید.