انتخابات آنلاین
تبلیغات کاندیدا
حساب ويژه
انتخابات بدون اینترنت
حساب کاربری
داشبورد انتخابات من امور مالی تنظیمات خروج از حساب

انتخابات سازمانی
انتخابات دانشگاه
انتخابات مدارس
انتخابات دولتی

قیمت‌گذاری
شیوه قیمت‌گذاری ماشین‌حساب قیمت
راهنما و آموزش
همراه با مایکن
درباره مایکن تماس با مایکن شرایط و قوانین حریم خصوصی فرصت های شغلی
وبلاگ مایکن
زبان
English Español فارسی 中文 العربیة

قیمت‌گذاری مایکن

مشاهده کنید چه مقدار باید هزینه کنید، روش های پرداخت، جشنواره ها و کد های تخفیف برای مایکن.

man pointing at a blue calculator

هزینه بر اساس مصرف

شما می‌توانید انتخابات خود را برگزار کنید بدون اینکه لازم باشد اول هزینه ای پرداخت کنید. هزینه برگزاری انتخابات بر اساس میزان مصرف رای دهندگان شما از سرویس های مایکن محاسبه خواهد شد و پس از اینکه انتخابات خود را با موفقیت برگزار کردید، می‌توانید هزینه خود را پرداخت نمایید.

floating contracts next to a girl

قرارداد رسمی

مایکن می‌تواند یک قرارداد حقوقی و قانونی با شما امضا کند، در صورتی که یک سازمان،‌ موسسه، شرکت و یا ارگان دولتی هستید، می‌توانیم شرایط را با هم تعیین کنیم.

floating contracts next to a girl

هزینه انتخابات

هزینه های برگزاری انتخابات در مایکن

هر رای 110 تومان
ارسال پیامک 100 تومان
لازم به ذکر است، حداقل مبلغ پرداختی برای برگزاری هر انتخابات 250,000 تومان می‌باشد
و درصورتی که هزینه انتخابات کمتر از این مبلغ محاسبه گردد، فاکتور به مبلغ ذکر شده صادر می‌گردد.
girl setting behind a desk

می‌توانیم کمکتان کنیم

سوالی دارید؟ خوشحال می‌شویم صدای گرمتان را بشنویم و به سوالاتتان پاسخ دهیم، همچنین می‌توانید برای قرارداد رسمی قبل از برگزاری انتخاباتتان درخواست بدهید.

سوالات پرتکرار

پاسخ برخی از سوالات کاربران

۱. پلان های مایکن به ازای هر کاربر تنها یکبار قابل خرید می‌باشند، امکان آمدن به پلان پایین تر شاید موجود نباشد اما هر کاربر می‌تواند هر زمانی پلان خود را ارتقا دهد.
۲. پلان استاندارد مایکن رایگان است، اما این بدین معنی نمی‌باشد که برگزاری انتخابات در مایکن با این پلان رایگان باشد.
۳. زمانی که پیامک های رمز یکبار مصرف در صفحه رای دهی به تلفن همراه رای‌دهنده ارسال می‌شود، هزینه ارسال هر پیامک جداگانه حساب خواهد شد. در صورت اشتباه وارد کردن کد دریافتی، پیامک مجددا ارسال خواهد شد.
۴. در صورتی که شما از پلان استاندارد مایکن استفاده کنید، لوگویی از مایکن در بخشی از صفحه رای دهی قابل مشاهده خواهد بود، این لوگو، محتوای شما را مسدود نخواهد کرد و هیچ گونه سختی ای برای رای دهنده ایجاد نخواهد کرد. در عین حال در نظر داشته باشید که بودن لوگو در صفحه رای دهی بدین معنی نمی‌باشد که مایکن به هر نحوی از محتوای انتخابات شما، کمپین شما، موسسه و یا شرکت شما حمایت می‌کند و یا آنرا تایید می‌کند.
۵. در حساب کاربری شما، در بخش انتخابات، مایکن به شما یکسری ابزار ها ارائه می‌دهد که می‌توانید بصورت سیستمی و آنلاین، ظاهر صفحه رای دهی خود را تا حدی مدیریت کنید. شما نمی‌توانید خارج از امکاناتی که داخل سیستم است از مایکن درخواست نمایید، وظیفه طراحی صفحه رای دهی به عهده خود شما می‌باشد.
۶. قرارداد های انتخابات مایکن توسط تیم حقوقی مایکن ساخته و نوشته خواهند شد، شما نمی‌توانید قرارداد نوشته خود را به ما ارسال کرده و تقاضای بررسی آن را داشته باشید. در عین حال مایکن قبول می‌کند که شرایط مندرج در قرارداد را درصورت توافق طرفین قرارداد قبل از امضا آن تغییر دهد.
۷. قرارداد های انتخابات مایکن شاید نتواند بین مایکن و یک شخص حقیقی بسته شوند.
۸. قرارداد های انتخابات مایکن از راه دور و از طریق فکس، ایمیل و روش های ارسال اطلاعات دیگر قابل انعقاد می‌باشند و نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر مایکن نخواهد بود.
۹. هنگام پرداخت در مایکن، یک پیش فاکتور و پس از پرداخت موفق، یک فاکتور قابل چاپ با امضای دیجیتالی مایکن برای شما صادر شده و قابل مشاهده خواهد بود.
۱۰. مایکن برای راحتی کار شما امکان استفاده از دامنه های اختصاصی را ارائه می‌دهد که محتوای صفحه رای دهی شما را نشان خواهند داد، این ویژگی تنها در پلان ویژه مایکن قابل استفاده خواهد بود، در این شرایط یک دامنه دات آی آر بصورت رایگان برای شما خریداری خواهد شد، اما توجه داشته باشید که برخی دامنه ها ممکن است قبلا از طرف دیگر اشخاص خریداری شده باشند، بنابراین دامنه ای که انتخاب می‌کنید باید دامنه ای باشد که از طرف ایرنیک آزاد باشد و به قیمت معمول دامنه آی آر قابل خرید باشد، این شرایط شامل دامنه هایی که اشخاص یا شرکت ها قبلا خریده اند و آن را برای فروش ارائه کرده اند نمی شود. همچنین، ویرایش و ثبت رکورد های DNS دامنه تنها توسط مایکن انجام خواهد شد و بر روی NameServer های یکی از سرور های مایکن و یا تکاران تنظیم خواهد شد. امکان اینکه این دامنه و یا اطلاعات آن بر روی سرور ارائه شده توسط شما میزبانی شود تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت. کنترل دامنه خریداری شده در دست مایکن می‌باشد و شما مالک آن دامنه شاید نباشید.