انتخابات
تبلیغات
حساب ويژه
حساب کاربری
داشبورد انتخابات من امور مالی تنظیمات خروج از حساب

انتخابات سازمانی
انتخابات دانشگاه
انتخابات مدارس
انتخابات دولتی

راهنما و آموزش
همراه با مایکن
درباره مایکن تماس با مایکن شرایط و قوانین حریم خصوصی فرصت های شغلی
وبلاگ مایکن
زبان
English Español فارسی 中文 العربیة

انتخابات دولتی

آیا یک ارگان دولتی هستید که به دنبال برگزاری یک انتخابات ایمن، قابل اطمینان و به صرفه می‌گردید؟ پس شما در جای درستی هستید.

شروع ساخت انتخابات

ایمن‌ترین راه ممکن

ایمن‌سازی انتخابات الکترونیک می‌تواند بسیار پیچیده و نیازمند سالها مطالعه و بررسی عوامل مختلف باشد، در عین حال مایکن پلتفورمی را به شما ارائه می‌دهد که برای چندین سال بدون هیچ‌گونه مشکلی کار کرده و توانسته است همواره امنیت همه انتخابات های خود را حفظ کند.

1. تحت هیچ‌گونه شرایطی، مایکن دیتابیس، سورس کد، برنامه های سمت سرور کامپایل شده و دیگر اطلاعاتی که تنها مربوط به مایکن می‌باشد را به شما ارائه نخواهد داد.
2. شما نمی‌توانید پلتفورم مایکن و یا انتخابات خودتان و یا کلونی از مایکن را بر روی سرور ها و یا شبکه ابری خود قرار دهید و در آنجا انتخابات خود را برگزاری کنید، در عین حال شما می‌توانید از مایکن بخواهید که انتخابات شما بر روی یک دامنه جدا از مایکن برگزار کند، وظیفه خرید و انجام عملیات های فنی بر روی این دامنه بر عهده مایکن می‌باشد و شما به اطلاعات دی ان اس و یا هوایز این دامنه دسترسی نخواهید داشت.
3. در صورتی که انتخابات شما تعداد شرکت کننده زیادی داشته باشد، مایکن شاید از شما بخواهد که قراردادی را امضا کنید.
4. مایکن در برابر قانونی و یا غیر‌قانونی بودن انتخابات شما مسئولیتی را قبول نمی‌کند و کاربران و یا مردم عادی می‌توانند انتخابات های مشکوک و یا غیرقانونی را به مایکن گزارش دهند و این انتخابات ها ممکن است مورد بررسی قرار گیرد.
5. در صورتی که شما خود را یک ارگان دولتی معرفی کنید، مایکن ممکن است از شما درخواست مدارکی کند که این ادعای شما را ثابت کند.
6. درصورتی که سوالی و یا ابهامی درباره انتخابات های مایکن داشتید می‌توانید بخش سوالات پرتکرار مایکن را مطالعه فرمایید و یا با مایکن تماس بگیرید.